تقریبا یک سال پیش بود که تیم دیجی دکی سایت خود را لانچ کرده (بالا آورد) و شروع به ارائه خدمات نمود. از آن زمانی درخواست های زیادی را سرویس دادیم و انواع خرابی گوشی را مرتفع نمودیم. و الان به نقطه ای رسیده ایم که می توانیم با سری بالا بگوییم که ۴۰۰۰تایی شدیم! با وجود فراز و فرودهای فراوان و مشکلات زیاد، اما هیچ گاه هدف خود را فراموش نکرده ایم و همچنان در راستای این هدف تلاش خواهیم کرد. هدف ما، تیم دیجی دُکی آوردن آسایش و آرامش به شما عزیزان صاحب گوشی است. تا از گوشی خود به نحو احسن استفاده کرده و هرگاه خراب شد بدون کمترین نگرانی، بتوانید در هر زمان و مکانی که مایل هستید تعمیر شدنش را نظاره گر باشید و لذت ببرید. در ادامه آماری از خرابی گوشی مردمی که به ما اعتماد کرده و جزئی از خانواده ما شده اند ارائه خواهیم کرد.

از هر ۱۰ ایرانی

یک نفر

گوشی اش در ۱۲ ماه ابتدایی خراب می شود

خرابی گوشی دیجی دکی

جالب است بدانید که از هر ۱۰ ایرانی یک نفر گوشی اش در ۱۲ ماه ابتدایی خراب می شود، خرابی ای که گارانتی آنرا پوشش نمی دهد. یعنی ده درصد از خریداران گوشی، در کمتر از یک ماه یک گوشی آسیب دیده دارند که گارانتی هیچ کاری برایشان نخواهد کرد.

از طرفی دیگر، آقایان بیشتر از خانم ها گوشی خود را خراب می کنند. ۵۹درصد موارد خرابی های گزارش شده به دیجی دکی مربوط به آقایان بوده و ۴۱ درصد مربوط به بانوان. دلیل اصلی آن این است که آقایان گوشی خود را بی پناه تر استفاده می کنند و همچون خانم ها کیفی ندارند تا از آن مراقبت کنند. ضمن اینکه احتمالا کمی دقتشان هم کمتر هست.

این آقایان به دلیل استفاده بیشتر (احتمالا بازی) باطری گوشیشان زودتر خراب می شود و مورد دوم در خرابی گوشی شان، آب خوردگی می باشد. این دو مورد خرابی در گوشی آقایان ۶۰ درصد بیشتر از موارد گزارش شده در خانم ها بوده است. اما درمورد شکستگی خانمها پیشتاز بوده و ۴ درصد بیشتر از آقایان صفحه گوشیشان می شکند.


 

مرتبط: درخواست برای مشاوره رایگان تلفنی

 


آیفون ها از دست خانم ها نالان هستند و سامسونگ ها از دست آقایان!

وقتی صحبت از مشاوره تلفنی می شود، گویا مثل معروف آدرس نپرسیدن آقایان هم صادق است و خانم ها در درخواست مشاوره تلفنی برای مشکلات نرم افزاری پیشتاز هستند. ۶۲ درصد از مشکلات نرم افزاری مربوط به بانوان محترم بوده است.

این بود آمار مختصری از خرابی گوشی مردم که طی یک سال زحمت بی وقفه تیم دیجی دکی به دست آمده است. امیدواریم که هرگز گوشی تان آسیبی نبیند، اما اگر چنین شد، اصلا نگران نباشید، ما هستیم. کافیست یک درخواست ثبت کنید تا لذت تعمیرات موبایل در جلوی چشمانتان را ببرید.