گلکسی s10 سامسونگ و توضیحات اجمالی درباره این مدل 

 

گلکسی s10 سامسونگ

گلکسی s10 سامسونگ

 گلکسی s10 سامسونگ
به گزارش موبایل دُکی، تصاویر جدید درزکرده از پرچمدار بعدی سامسونگ،گلکسی s10 سامسونگ ، از سوی شرکت سازنده‌ی قاب محافظ این گوشی منتشر شده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ تصمیم دارد گلکسی اس ۱۰ را در چهار مدل مختلف عرضه کند.
براساس اطلاعات منتشرشده، انتظار می‌رود گلکسی اس ۱۰ لایت با نمایشگر مسطح به بازار عرضه شود. این در حالی است که نسخه‌ی گران‌قیمت Galaxy S10 از نمایشگر دارای انحنا، مشابه سایر پرچمدارانی که در طی سال‌های قبل از سوی سامسونگ معرفی شده است، بهره خواهد برد. علاوه‌بر این، تصاویر لورفته نشان می‌دهد که پنل پشتی گوشی مجهز به ماژول دوربین دوگانه، فلش LED و ویژگی پایش ضربان قلب خواهد بود.

احتمالا مدل جدید اولیه، نمایشگر مسطح داشته باشد و مدل‌های دیگر از گلکسی اس ۱۰ وگلکسی اس ۱۰ پلاس علاوه‌بر نمایشگر منحنی از دوربین‌های سه‌گانه و چهارگانه برخوردار باشند. همچنین، گمان می‌رود سامسونگ مدلی از خانواده‌ی جدید گلکسی با ۶ دوربین و پشتیبانی از شبکه نسل پنجم (۵G) را در دست ساخت داشته باشد.

 

اولین جزئیات گلکسی S10 +

 

تاکنون رندرهای متفاوتی از سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس منتشر شده است که همگی وجود چهار دوربین در پشت، دو دوربین در جلو و روزنه‌ی ضروری در نمایشگر را تأیید می‌کنند. یکی از وجوه تشابه بین همه‌ی این مدل‌ها، استفاده از نمایشگر Infinity-O است. شکل این نوع جدید از نمایشگر که یک سوراخ برای دوربین جلو دارد، احتمالا کمی متفاوت‌تر از گلکسی اس ۱۰ پلاس واقعی باشد زیرا این مدل، دو دوربین در جلو دارد.

بنابراین، انتظار می‌رود با دستگاه بسیار باریکی که حاشیه‌ بی‌نهایت ناچیزی دارد روبه‌رو باشیم؛ این دقیقا همان چیزی است که با استقبال و خوشایند مشتریان مواجه خواهد شد. طبق آنچه پیش‌بینی می‌شد، سه دوربین تعبیه‌شده در پشت گوشی به‌صورت افقی چیده شده‌اند. چیزی که رندرها نشان می‌دهند، مطابق با مشخصاتی است که تا کنون در مورد گلکسی اس ۱۰ انتظار می‌رفت.

عرضه‌ی گلکسی اس ۱۰ لایت بدون حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر و بدون نمایشگر با لبه‌های منحنی، باعث کاهش قیمت تولید این گوشی هوشمند خواهد شد. در نتیجه انتظار می‌رود که قیمت گلکسی اس ۱۰ لایت نسبت به سایر پرچمداران همین سری از قیمت پایین‌تری برخوردار باشد. با توجه به استراتژی کاهش قیمت‌ها که از سوی برخی شرکت‌های رقیب در پیش گرفته شده است، این تصمیم سامسونگ می‌تواند زمینه را برای رقابتی تنگاتنگ در بازار فراهم کند. استراتژی سامسونگ در کاهش قیمت‌ها برای دستیابی این شرکت به سهم بیشتری از بازار، موثر واقع خواهد شد.