به گزارش موبایل دکُی؛ گاهی اوقات به خاطر خطایی در یک اپلیکیشن یا بازی صفحه نمایش آیفون ممکن است کار نکند و گوشی تان به طور کل مسدود شود.

 برای حل این مشکل:

 دکمه استندبای را که در بالای گوشی خود می بینید را فشار دهید و اگر کار نکرد آنگاه گوشی تان را ریستارت کنید.

 برای ریستارت کردن دکمه خانه و sleep را همزمان فشار دهید تا لوگوی اپل روی صفحه نمایش ظاهر شود. گاهی اوقات زمانی که تاچ ال سی دی آیفون شما هیچ واکنشی به لمس ها ندارد ممکن است صفحه آن سیاه شود که دلیل آن کرش شدن یک نرم افزار است که می توانید این مشکل را به سادگی با ریستارت کردن گوشی‌تان حل کنید.

 چرا گاهی دوربین آیفون کار نمی‌کند!

 گاهی اوقات دوربین گوشی های آیفون به جای تصویری که می خواهید بگیرید یک صفحه سیاه را نمایش می دهد که در این مورد راه حل تغییر دادن سریع دوربین عقب و جلو با یکدیگر است.

اگر مشکل تان هنوز ادامه داشت به سادگی اپلیکیشن دوربین را از App Switcher ببندید و اپلیکیشن را ریستارت کنید تا ببینید که آیا مشکل حل شده است یا نه.

دلیل این که دوربین آیفون تان کار نمی کند  به خاطر این است که شما محدودیت ها را خاموش کردید که این صرفا اشاره ای است به این که دوربین شما قابل دسترسی نیست. برای کار کردن دوباره دورین به تنظیمات و قسمت عمومی general بروید و روی قسمت restrictions مطمئن شوید که گزینه allow camera روشن باشد. علاوه بر این روش هوشمندانه تر این است که روی disable restrictions کلیک کنید.

  

اگر همچنان دوربین آیفون تان کار نمی کرد دستگاه تان را ریست یا ریستارت کنید. در غیر این صورت گزینه آخر این است که با خدمات تعمیرات آیفون دیجی دکی تماس بگیرید.