هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل چقدر است؟

یکی از سوالاتی که هر کارآموز علاقه‌مند به تعمیرات موبایل دارد ابهامات در مورد هزینه‌های دوره های آموزشی تعمیرات موبایل و روال دوره آموزشی است.در این مقاله قصد داریم این سوالات را پاسخ دهیم و ابهامات شما را برطرف کنیم.
نوع آموزش در حال حاضر به دو صورت استاد شاگردی و آموزشگاهی ارائه می‌شود. در ذیل هریک را توضیح داده و  در مدل آموزشگاهی ،هزینه های یک دوره آموزشی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 مدل استاد ، شاگردی
در این مدل آموزشی، شما با توافقی که با یک تعمیمر کار موبایل انجام می‌دهید، آموزش تعمیرات موبایل را در مغازه و یا یک کارگاه دوره می بینید. هزینه‌ها در این مدل آموزشی بسیار متفاوت هست. بعضی از تعمیرکاران موبایل با توجه به تجربه غنی ای که دارند می‌توانند آموزش های بسیار مفیدی به کارآموزان خود ارائه دهند و حتی بعد از اتمام دوره‌های آموزشی این امکان وجود دارد کارآموز بتواند در کنار شخص آموزش دهنده مشغول به کار شود. اما این مدل آموزشی مشکلات بسیار متعددی دارد. متاسفانه بعضی از آموزش دهندگان قیمت‌های بسیار بالا و غیر منطقی را جهت آموزش عنوان می‌کنند و به دلیل اینکه خود به صورت تجربی تعمیرات موبایل را آموخته اند آموزش‌های اصولی و کاربردی را به کارآموز ارائه نمی‌دهند و به قول معروف همیشه استاد یک فوت کوزه گری دارد که کارآموز نباید هیچ‌گاه از آن مطلع شود. بر خلاف آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل، در این مدل و در طول مدت آموزشی، کارآموز تنها با یک نفر ارتباط داشته و کمتر از روش‌های خود علمی برخوردار می شود. یافتن دوستان همفکر در یک دوره آموزشی باعث ایجاد انگیزه بیشتر و پایدار در شما می‌شود.

آموزش تعمیرات موبایل

مدل آموزشگاهی

در مدل آموزشی آموزشگاهی، شرایط به کلی متفاوت است. شما در یک دوره آموزشی در یک مرکز معتبر آموزشگاهی، با سیلابس های درسی مشخص در کنار سایر کارآموزان از فرصت‌های مختلف و متنوع در آموزش بهره‌مند می‌شوید. به عنوان مثال در آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی، برنامه‌های آموزشی مدونی برای شما لحاظ شده است. سیلابس‌های درسی آموزشگاه توسط اساتیدی طرح ریزی شده اند که  از لحاظ تجربه کاری هریک بیشتر از ده سال سابقه کار در زمینه تعمیرات موبایل و از لحاظ علمی نیز کارشناس رشته‌های مرتبط الکترونیک و مخابرات بوده‌اند. تلاش‌های بسیاری صورت گرفته‌است تا بهترین فضای آموزشی در کنار بهترین اساتید با برنامه ای هدفمند به اجرا گذاشته شود .شغل تعمیرات موبایل یک شغل پایدار و پردرآمد است.چشم انداز برآن است تکنسین‌هایی با اعتماد به نفس و جایگاه اجتماعی بالا و خبره در کار خود پرویش یابند.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را نیز مطالعه کنید. در این مقاله به بررسی شغل تعمیرات موبایل در جهان و  ایران پرداخته‌ایم. در مورد این موضوع صحبت کرده ایم که بازار و چرخه مالی یک تعمیرکار موبایل به چه میزان می تواند باشد؟ 

آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی،سه دوره آموزشی مختلف را برای شما طرح ریزی کرده است. هریک از دوره های آموزشی، یک هدف خاص را دنبال می‌کند.در ادامه هر یک را به صورت مختصر بررسی خواهیم کرد.

دوره الکترونیک وسخت افزار پایه: در یک دوره ۱۸ ساعته شما با کلیات دنیای مخابرات و الکترونیک آشنا می‌شوید. این دوره کاملا به صورت تئوری برگزار می شود. خیلی مهم است قبل از انجام هرگونه کسب و کار فنی‌، شما به علم و دانش آن کار واقف شوید. سعی بر آن است آنچه از رشته الکترونیک و مخابرات برای تعمیرات موبایل نیاز بوده،گلچین و به شما آموزش داده شود.
دوره نرم افزار موبایل: بعد از گذراندن دوره الکترونیک و سخت افزار پایه، شما در یک دوره ۱۲ ساعته ،می‌آموزید چگونه تمامی مشکلات نرم افزاری موبایل را برطرف کنید. هدف آن است با انواع ایردات نرم افزاری موبایل آشنا و در کمترین زمان ممکن عیوب پیش آمده را برطرف کنید.
دوره کارگاهی تعمیرات موبایل: در این دوره ۵۴ ساعته، بعد از گذارندن دوره اول و دوم به صورت کاملا عملی در دوره کارگاهی با تعمیرات انواع گوشی‌های هوشمند آشنا می شوید و خودتان تعمیرات گوشی را (زیر نظر اساتید) انجام می‌دهید. انتظار براین است با گذراندن موفق سه دوره، شما به عنوان یک تکنسین با تشخیص درست عیب یک گوشی، تعمیرات موفق آن را انجام دهید.
در ذیل هزینه دوره های آموزشی آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی ارائه شده است.

دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی موبایل

عنوان دوره
الکترونیک و سخت افزار پایه
زمان برگزاری
درحال تکمیل
هزینه دوره آموزشی
۲۰۰،۰۰۰ تومان
عنوان دوره
نرم افزار موبایل
زمان برگزاری
درحال تکمیل
هزینه دوره آموزشی
۵۰۰,۰۰۰ تومان
عنوان دوره
کارگاه تعمیرات موبایل و سخت افزار تکمیلی
زمان برگزاری
درحال تکمیل
هزینه دوره آموزشی
۹۰۰,۰۰۰ تومان

آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی ، یک مسیر بلند موفقیت را برای شما طرح ریزی کرده است. نفرات برتر دوره‌های آموزشی برای کار در سامانه تعمیرات موبایل در محل دیجی دُکی انتخاب می‌شوند و به صورت مستقیم و در کمتر از شش ماه مشغول به کار می شوند. اگر سوالات بیشتری در مورد دوره‌های آموزشی دارید کارشناسان آموزشگاه موبایل دٌکی پاسخگوی شما خواهند بود.

آموزش تعمیرات موبایل

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.