به گزارش موبایل دکی، با فرا رسیدن سال جدید همه به دنبال تحول در زندگی شخصی و کاری خود هستند. بهترین زمان برای تغییر شغل اوایل سال است. درآمد زیاد یکی  از مهمترین اهداف تغییر شغل است. باتوجه به شرایط اقتصادی و نوسانات قیمت دلار در ایران، بهترین شغل تعمیرات موبایل است.

شما که به دنبال تغییرات جدید و روند رو به رشد زندگی شخصی خود هستید، می‌توانید با تغییر شغل سال خوبی را برای خود رغم بزنید. با یک فرمول بسیار ساده شما می‌توانید از قشر کم درآمد جامعه به سمت قشر پر درآمد جامعه پیش بروید.

 

کارگاه موبایل دکی

شرکت معتبر دیجی دکی تصمیم دارد به دلیل افزایش تقاضا و رفع نیاز مخاطب، تعمیرکارانی را جذب کند که در آموزشگاه فوق حرفه‌ای موبایل دکی دوره‌های آموزشی خود را گذرانده باشند، شما برای آنکه بتوانید به صورت کامل تعمیرات موبایل را آموزش ببینید و بدون هیچ دغدغه‌ای و هزینه خاصی به کار در تعمیرات موبایل مشغول شوید؛ باید با نام نویسی در کلاس‌های موبایل دکی سه دوره را پشت سر بگذارید و با تأیید مدرسان مجرب موبایل دکی و کسب مجوز به عنوان تعمیرکار در شرکت معتبر دیجی دکی فعالیت خود را آغاز کنید.

مطلب مرتبط: هزینه مغاز تعمیرات موبایل

نکته: کلاس‌های موبایل دکی در سه دوره تئوری سخت افزار پایه_نرم افزار پایه و کارگاه سخت افزار و نرم افزار(عملی) است. شما با نام نویسی در این کلاس‌ها خیالتان از سطح آموزش و کیفیت آن راحت است زیرا شرکت دیجی دکی تعمیرکاران فوق حرفه‌ای را جذب خواهد کرد.

آموزش-کار و تضمین زندگی با دیجی دکی، موبایل دکی و اراده از شما…..


دیجی دکی شرکت جوانی است که توسط افراد باتجربه و تحصیل کرده در راستای مخابرات و تعمیرات موبایل اداره می‌شود که توانسته در چند سال اخیر با تعمیرات در محل دروازه روشنی از تعمیرات موبایل را به سوی مردم باز کند. آموزشگاه فوق حرفه‌ای موبایل دکی با برگزاری کلاس‌ها تعمیرکاران جدیدی را پرورش می‌دهد. کافی است برای ثبت نام این لینک را کلیک کنید.

http://mobiledoki.com