تعمیرات موبایل شغل دومی که اول می‌شود

. | فرو ۲۱, ۱۳۹۸ | آموزش, آموزشگاه تعمیرات موبایل, مقالات

به گزارش موبایل دکی؛ زمانی که شما شغلی دارید اما نتوانید دغدغه های اولیه زندگی خود را برطرف کنید به این فکر می‌افتید که به دنبال شغل دیگری باشید یا در کنار این شغل منبع درآمدی دیگری هم ایجاد کنید. مشکلات شغلی و درآمد کم برای همه افراد به وجود می آید؛ چه شما متاهل و دارای خانواده پر جمعیت و کم جمعیت باشید و چه مجردی که فقط هزینه های شخصی خود را تامین می کند. 

رسیدن به زندگی ایده آل آرزوی هر فردی در جامعه است و برای رسیدن به آن باید انگیزه و اراده داشته باشید. شما در هر  شغلی که مشغول هستید در یک زمانی به محل کار موردنظر می روید و تا زمان مشخص به کار مشغول هستید که به شغل دیگری بروید؛ قطعا شما به شغل های مختلفی فکر می کنید، از کار کردن به عنوان  راننده تا مشاور املاک معیارهای شما برای انتخاب شغل دوم است. این قبیل از شغل ها به زمان طولانی، حوصله و انرژی بسیاری نیاز دارد که بعد از پایان کاری؛ رفتن به چنین شغل هایی شما را در مدت زمان کوتاهی خسته می‌کند و مهارتی هم کسب نکردید که در آینده بتواند پشتوانه شما باشد. 

                           رسیدن به زندگی ایده‌آل آرزوی هر فردی در جامعه است

 

شما در مدت زمان کوتاهی با گذراندن در کلاس تعمیرات موبایل از تخصص و مهارت برخوردار می‌شوید و هم اینکه در مدت زمان بسیار کوتاهی به سود و درآمد خوبی می‌رسید که آینده شغلی شما را تامین می‌کند. با توجه به مهارت و تخصصی که به دست می‌آوردید به راحتی می‌توانید به این فکر باشید که شغل دوم خود را به شغل اول تبدیل کنید و به عنوان تعمیرکار موبایل به کار خود ادامه دهید و دغدغه‌های زندگی خود را با این تخصص برطرف کنید. 

شما برای ثبت نام در سایت آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی می‌توانید با کلیک بر روی سامانه موبایل دکی و درج نام و نام خانوادگی و همچنین شماره تماس ثبت نام کنید تا کارشناسان مجرب موبایل دکی با شما تماس بگیرند و با مشاوره رایگان زمان کلاس‌ها را مطابق زمان شما برنامه ریزی کنند.

                                                                        کلاس‌های تعمیرات موبایل دکی

 

کلاس‌های موبایل دکی شامل سه دوره اعم از تئوری تعمیرات موبایل( نرم افزار و سخت افزار) ؛ نرم افزار و سخت افزار(کارگاه) است که شما با گذارندن در این کلاس‌ها می‌توانید به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید. فرصت را از دست ندهید و زندگی ایده‌ال بسازید.


اگر نیاز به راهنمایی بیشتر ی دارید، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.                  
 ۰۲۱۶۶۳۷۳۴۸۹