هزینه آموزش تعمیرات موبایل

. | فرو ۲۳, ۱۳۹۸

بسیاری از افراد علاقه به یادگیری تعمیرات موبایل دارند اما به دلیل قیمت برخی از آموزشگاه ها و سطح پایین کلاس ها از حضور در کلاس های آموزش تعمیرات موبایل پشیمان می شوند. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی این مشکل را برطرف کرده و شرایطی به وجود آورده است که شما باتوجه به مشغله زیاد می توانید در زمان مناسبی تعمیرات موبایل را آموزش ببینید.

همچنین آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی با برگزاری کلاس های با کیفیت همه تلاش خود را به کار برده است تا افرادی که در کلاس های تعمیرات موبایل شرکت می کنند در آینده نزدیک به تعمیرکاران حرفه ای تبدیل شوند.

شما برای ثبت نام در کلاس ‌های موبایل دکی نیاز است که وارد سایت آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شوید و در قسمت ثبت نام شما می توانید نام و نام خانوادگی خود را درج کنید و شماره تماس خود را در سایت بگذارید، بلافاصله کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی با شما تماس می گیرند و بعد از راهنمایی های مورد نظر زمان کلاس ها بر اساس وقت آزاد شما برنامه ریزی می شود.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در سه دوره برگزار می شود. مرحله اول دروس تئوری همه مباحث تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل است. مرحله دوم دروس نرم افزاری است( بسیاری از مشکلات گوشی با رفع نرم افزار برطرف می شود و شما نیازی به بازی کردن گوشی و کار بر بُرد ندارد، لذا گذارندن این مبحث بسیار مهم است) مرحله سوم دروس مباحث سخت افزاری است.