آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد

. | ارد ۱, ۱۳۹۸

به گزارش موبایل دکُی؛ دلایل بسیاری وجود دارد  که شما به فکر آموزش تعمیرات موبایل بیافتید.امکان دارد بر اساس رشته تحصیلی مرتبط بخواهید که آموزش تعمیرات موبایل را یاد بگیرید. شاید هم بر خلاف رشته تحصیلی غیر مرتبط شما علاقمند به آموزش تعمیرات باشید و با حضور در کلاس های تعمیرات موبایل آموزش مورد نیاز را فرا بگیرید. البته بر اساس جامعه آماری حدود ۷۰ درصد از افراد جامعه به دلیل منابع درآمدی به سمت تخصصی می‌روند که درآمد بسیار بالایی داشته باشد یا حداقل شغلی انتخاب می‌کنند که بتواند دغدغه های اولیه زندگی را برطرف کند. تعمیرات موبایل به دلیل منابع خوب درآمدی از این اصل مستثنا نیست و می تواند راهی مناسب برای رسیدن به زندگی ایده‌آل باشد.

مهم ترین اصل برای رسیدن به تعمیرکار حرفه ای نیاز است که شما در کلاس‌هایی شرکت کنید که از کیفیت لازم برخوردار باشد. شاید بسیاری از آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل برای رسیدن به درآمد با بیان سیلابس دروس خود به شما اطمینان کامل دهند که مباحث تعمیرات موبایل را از صفر تا صد در کلاس‌ها آموزش خواهید دید؛ شما با گذارندن کلاس‌ها به این نتیجه می رسید که به آن انتظاراتی که مدنظرتان بود نرسیده‌ و هنوز به یک تعمیرکار حرفه ای که از صفر تا صد تعمیرات موبایل را بداند تبدیل نشده اید و این برای شما بسیار آزار دهنده است. اصولا قبل از آموزش تعمیرات موبایل برای شما سوال پیش می‌آید که چگونه امکان دارد در مدت زمان کوتاه آموزش تعمیرات موبایل شما به تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید؟ در این مقاله به سوال هایی که در ذهن شما درباره آموزش تعمیرات موبایل وجود دارد پاسخ خواهیم داد.

باتوجه به عصر ارتباطات، دنیا بر اساس تکنولوژهای به روز استوار است. موبایل یکی از مهم ترین ابزار در عصر ارتباطات است که افراد بر اساس آن می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند به همین دلیل بسیاری از شرکت‌های سازنده گوشی های موبایل هر ساله موبایل‌های جدیدی با قابلیت‌های فوق حرفه ای به بازار عرضه می‌کنند تا ارتباطات افراد جامعه راحت تر شود. علی رغم استفاده میلیاردی مردم سراسر دنیا از گوشی‌های موبایل این امکان هم وجود دارد که گوشی‌های همراه خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. یک تعمیرکار موبایل باید از همه مباحث مربوط به موبایل آشنا باشد و بتواند علم خود را به روز کند تا گوشی‌های پیشرفته و جدیدی که به بازار عرضه می‌شوند را هم تعمیر کند. رسیدن به تعمیرکار حرفه‌ای نیاز به زمان و تجربه دارد. شما هرگز نمی‌توانید یک شبه تعمیرکار حرفه‌ای موبایل شوید بلکه با گذارندن کلاس‌های آموزشی با اصول تعمیرات آشنا می‌شوید و در پایان دوره کلاس‌ها شما بعد از گذشت زمان و کسب تجربه به تعمیرکار موبایل تبدیل می‌شوید.

 شما با آموزش بلند مدت می‌توانید مباحث کاملی از تعمیرات موبایل را پشت سر بگذارید. بعد از گذارندن تعمیرات موبایل شما نمی‌توانید به یکباره سخت‌ترین کارها را انجام دهید. آموزش تعمیرات موبایل همانند آموزش رانندگی است. زمانی که شما مدرک گواهینامه را دریافت می‌کنید نمی‌توانید به یکباره راننده کامیون شوید بلکه تا چند سال باید ماشین‌های سواری را برانید؛ زمانی که شما تعمیرات موبایل را فرا می‌گیرید همانند راننده ماشین ابتدا تعویض تاچ و ال سی دی و باتری انجام می‌دهید بعد از یادگیری شما می‌توانید کار روی بُرد اعم از تعویض سوکت شارژر، کانکتور شارژ، سوکت سیم کارت، سوکت ال سی دی، سوکت مموری کارت، برطرف کردن مشکل آب خوردگی و سولفاته شدن را انجام دهید و بعد از کسب تجربه شما به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای می‌توانید با عیب‌یابی، نقشه خوانی و تعویض آی سی را هم انجام دهید.

تعویض آی سی هم در شرایط خاصی انجام می‌شود. انواع مختلف آی سی داریم که کار کردن بر روی آنها نیاز به تجربه کافی و مهارت دارد. برای تعویض آی سی چسبی نیاز به صبر و حوصله دارید. شما بعد از گذارندن دوره های آموزشی به سرعت انتظار نداشته باشید که به عنوان تعمیرکار حرفه‌ای آسی گوشی برندهای مختلف را تعویض کنید. تعمیرکار موبایل باید صبر و حوصله بسیاری داشته باشد و این اصل مهم در تعمیرات موبایل است که باید به آن توجه بسیاری داشت. آموزشگاه موبایل دکی همه تلاش خود را به کار برد تا کیفیت آموزشی خود را ارتقا دهد زیرا تربیت یک فرد متخصص برای آموزشگاه موبایل دکی بسیار مهم است. ماهیت اصلی موبایل دکی تامین نیروی متخصص مورد نیاز شرکت دیجی دکی است که تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت را در هر مکان و زمان برای مشتریان  انجام می دهد و آموزشگاه موبایل دکی این وظیفه سنگین را برعهده دارد که بتواند آموزش را در بالاترین سطح کیفی برگزار کند تا تعمیرکاران در سطح بالایی تربیت شوند.

برای حضور در کلاس‌های تعمیرات موبایل دکُی نیاز است که شما بعد از درج نام و نام خانوادگی، شماره تماس خود را هم ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان مجرب موبایل دکی با شما تماس بگیرند و بعد از مشاوره‌های لازم کلاس‌ها را بر اساس زمان شما برنامه‌ریزی کنند.


اگر نیاز به راهنمایی بیشتر ی دارید، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.                  
 ۰۲۱۶۶۳۷۳۴۸۹

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.