چگونه با هزینه کم تعمیرکار موبایل شوم؟!

. | ارد ۱۷, ۱۳۹۸

به گزارش موبایل دکُی، باتوجه به درآمدی که این روزها تعمیرکاران موبایل دارند، بسیاری از افراد خواهان آموزش تعمیرات موبایل هستند. علی رغم فشار اقتصادی افرادی که به دنبال تعمیرات موبایل هستند سعی می‌کنند به آموزشگاه‌هایی مراجعه کنند که هزینه کمتری را دریافت می‌کنند. آموزشگاه مربوطه هم برای رسیدن به سود مورد نیاز خود به ناچار کیفیت آموزشی خود را کاهش می‌دهد و یا با ترفند تفکیک برندهای مختلف موبایل اعم از آیفون، اندروید و تبلت تلاش می‌کند به درآمد مورد انتظار برسد اما کارآموزی که اشتیاق یادگیری دارد بدون توجه به جزئیات، هزینه بسیاری را پرداخت می‌کند و در نهایت به این نتیجه می‌رسد که برندهای مختلف موبایل تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند، به قول معروف برندهای مختلف موبایل از خمیرمایه یکسانی برخوردار هستند.در این مقاله شما را به این آگاهی می‌رسانیم که چگونه با کمترین هزینه به بهترین تعمیرکار موبایل تبدیل شوید.
در گام نخست، باید در انتخاب آموزشگاه تعمیرات موبایل نکته‌سنج باشید و با وسواسیت خاصی آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. یک آموزشگاه خوب باید از نظم، اصول فنی و کیفیت بالای آموزشی برخوردار باشد. آموزشگاه مناسب باید برای بعد از پایان آموزش شما هم برنامه ریزی خوبی داشته باشد تا زمانی که به عنوان یک تعمیرکار تمامی دروس آموزشی تعمیرات موبایل را فراگرفته‌اید بتوانید با حمایت آموزشگاه مربوطه به درآمد مورد نظر خود نیز برسید. احتمالا برای شما این سوال پیش می‌آید که چگونه یک آموزشگاه می‌تواند ما را بعد از آموزش تعمیرات موبایل ، برای رسیدن به درآمد حمایت کند. کمی صبر کنید در ادامه این مقاله به شما می‌گوییم که یک آموزشگاه حرفه‌ای چگونه می‌تواند به شما کمک کند.
در انتخاب آموزشگاه شما شاید به سمت آموزشگاه‌هایی که برند و اساسا تجربه طولانی در امر آموزش دارند بروید اما باتوجه به بازار رقابتی به شما توصیه می‌کنیم همزمان به چندین آموزشگاه حتی آموزشگاه های نوپا و تازه تاسیس هم سری بزنید. قطعا آنجا هم تفکرات جدیدی وجود دارد که می توانند در امر آموزش انقلاب نوینی را به ارمغان بگذارند. زمانی که به آموزشگاه‌های مختلفی مراجعه کردید اکنون شما در انتخاب مناسب سردرگم می‌شوید. در این مواقع شما باید آموزشگاه‌های مختلفی که مراجعه کردید را مورد مقایسه قرار دهید. مقایسه‌ای که انجام می‌دهید از ساعت کلاس، سیلابس دروس گرفته تا ظاهر آموزشگاه( کلاس‌های تئوری، نرم افزار و سخت افزار(کارگاه)) توجه ویژه‌ای کنید.


نکته مهم :
شما به عنوان فردی که قرار است تعمیرات موبایل انجام دهید باید به جزئیات توجه بسیاری داشته باشید.

در هنگام انتخاب آموزشگاه شاید ارزان‌ترین آموزشگاه را انتخاب کنید اما باید ساعت دوره‌های کلاس، میزان تحصیلات اساتید، سیلابس دروس و کیفیت کلاس‌های سخت افزار و نرم افزار آن را هم در نظر بگیرید. حتما به آموزشگاه‌های مختلفی که مراجعه می‌کنید از مسئول ثبت نام درخواست کنید که اجازه بازدید از کلاس‌های تئوری، نرم افزار و سخت افزار هم به شما بدهد. زمانی که شما آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید و کلاس‌های شما شروع می شود باید در مرحله اول در کلاس‌های تئوری شرکت کنید. هرگز برای یادگیری و یا رسیدن به مباحث نرم افزار و سخت افزار موبایل عجله نکنید. کلاس‌های تئوری لازمه تعمیرات است و شما زمانی که می‌خواهید به عنوان تعمیرکار موبایل حرفه‌ای در جامعه شناخته شوید نیاز دارید نسبت به ماهیت موبایل علم داشته باشید و قطعات آن را به خوبی بشناسید؛ در نتیجه برای حضور در کلاس تئوری نسبت به نرم افزار و سخت افزار مشتاق‌تر باشید.
باتوجه به مطالبی که در بالا ذکر شد آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی همه تلاش خود را به کار برده تا در امر آموزش تعمیرات موبایل به صورت تخصصی انقلابی در امر آموزش ایجاد کند. آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی از اساتید تحصیل کرده و با تجربه استفاده کرد تا بتواند تعمیرکاران باسوادی را به جامعه تحویل دهد. این آموزشگاه همه تلاش خود را به کار برده تا به عنوان آموزشگاه تخصصی موبایل همه مباحث تعمیرات موبایل را در زمان مناسب و کافی  به افراد علاقه‌مند آموزش دهد.تمرکز بر آموزش، مهمترین نکته مثبت در آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی است.
برای فراگیری تعمیرات موبایل در آموزشگاه موبایل دُکی شما باید سه دوره از کلاس ها را پشت سر بگذارید. دوره نخست کلاس های تئوری، دوره دوم کلاس های نرم افزار و دوره سوم کلاس های سخت افزار است که در مجموع ۸۴ ساعت زمان می‌برد. همچنین آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی همه تلاش خود را به کار می برد تا فردی که برای آموزش به این آموزشگاه مراجعه می‌کند از لحاظ رفتاری هم آموزش‌های لازم را بیاموزد. ۱۷ ساعت آموزش ارتباط موثر و موفق با مشتری  تنها قسمتی از برنامه کاملی است که جهت موفقیت هرچه بیشتر شما در بازار کار طرح ریزی شده است.موفقیت شما در بازار کار تمام اصول طرح  ریزی سیلابس های درسی موبایل دُکی است.

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، یک آموزشگاه خوب می تواند کارآموزان خود را بعد از اتمام آموزش تعمیرات موبایل حمایت کند. آموزشگاه موبایل دکُی که زیر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های  آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در آزمون نهایی شرکت کنند و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی می توانند به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید.
به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد نظر این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند. شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست.
نکته مهم دیگری که بسیار در امر آموزش اهمیت دارد این است که شما آموزشگاهی که انتخاب می کنید، فقط آموزش تعمیرات موبایل را به شکل تخصصی تدریس کند. حضور در آموزشگاه‌هایی که چندین آموزش تعمیرات انجام می‌دهند قطعا از فضای کلاس‌های نرم افزار و سخت افزار حتی تئوری خوبی هم برخوردار نیستند و نمی توانند به صورت تخصصی آموزش تعمیرات موبایل را انجام دهند. آموزشگاه موبایل دُکی فقط آموزش تعمیرات موبایل را انجام می‌دهد و در تلاش است در فضایی کاملا آموزشی برای تعمیرات موبایل دانشکده کوچکی برای تعمیرکاران در نظر بگیرد که بتوانند با علم و دانش به روز به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند.

بعد از مطالعه این مقاله اگر  شما هم علاقمند به آموزش تعمیرات موبایل هستید می‌توانید با آموزشگاه تعمیرات موبایل دکُی تماس بگیرید یا با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.