کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتر است؟

. | ارد ۲۶, ۱۳۹۸

به گزارش موبایل دکُی،کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتر است؟ این سوال ۹۰ درصد افرادی است که برای آموزش تعمیرات موبایل از خود می‌پرسند. شما به عنوان فردی که می‌خواهید آموزش ببینید باید به همه نکات یک آموزشگاه دقت کنید از اطلاعات تخصصی فرد ثبت نام کننده آموزشگاه تا فضای آموزشی آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. شما قرار است در آینده نزدیک به عنوان یک تعمیرکار برندهای مختلف گوشی در بازار معرفی شوید. در این مقاله شما را به این آگاهی می‌‎رسانیم تا بهترین آموزشگاه را از لحاظ کیفی انتخاب کنید و در بهترین شرایط آموزش تعمیرات موبایل را فرا بگیرید.
*اتاق ثبت نام آموزشگاه:
نخستین جایی که شما پیش از آموزش تعمیرات موبایل در آن قرار می‌گیرید اتاق ثبت نام آموزشگاه است. در گام نخست این حق طبیعی شما است که سوال‌های متعددی داشته باشید و فردی که شما را ثبت نام می‌کند باید از اطلاعات کافی برخوردار باشد. اگر شما به جواب تمامی پاسخ‌های خود نرسیده‌اید هرگز ثبت نام نکنید. تعداد ساعات آموزشی و شرایط کلاس بسیار مهم است. فردی که شما را در آموزشگاهی ثبت نام می‌کند باید از حداقل خود نیز دانش فنی تعمیرات موبایل را داشته باشد تا مشکل شما را به راحتی برطرف کند و بداند که نیاز شما در کدام مبحث است و از تقاضای شما نسبت به آموزشگاه تعمیرات موبایل آگاه باشد.
*آموزشگاهی با تمامی امکانات:
شما برای آنکه به یک تعمیرکار تبدیل شوید نیاز مبرم دارید تا در فضای کاملا آموزشی رشد کنید. آموزشگاهی که مراجعه می‌کنید مطمئن باشید، فقط تعمیرات تخصصی موبایل را آموزش می‌دهد. آموزشگاهی که بخواهد تعمیرات انواع مختلف لوازم برقی را آموزش دهد نمی‌تواند شما را به یک متخصص موبایل تبدیل کند زیرا مرکزی که انواع مختلف تعمیرات را انجام دهد قطعا نمی‌تواند فضای آموزشی مناسب بر اساس نیازهای شما را در نظر بگیرد. شما برای رسیدن به آموزش تعمیرات موبایل حداقل می بابست سه دوره تئوری، نرم افزار و سخت افزار را پشت سر بگذارید(برای مثال در آموزشگاه موبایل دُِکی برای شما شش دوره آموزشی طراحی شده است). باید آموزشگاه تعمیراتی که شما برای آموزش به آن مراجعه می‌کنید از فضای های متفاوتی برخوردار باشد. به دلیل مدت زمان طولانی که کلاس ها برگزار می شود تفاوت فضای آموزشی به شما کمک بسیاری می‌کند و شما در یک غالب و اصول حرفه‌ای به آموزش تعمیرات موبایل می‌پردازید.

*سطح کیفی آموزش:
شما برای آموزش به  آموزشگاه مراجعه می‌کنید تا به یک تعمیرکار موفق تبدیل شوید. زمانی که شما دوره‌ها را پشت سر می‌گذارید اما در پایان آموزش نتوانید ساده‌ترین گوشی را تعمیر کنید نشان می‌دهد که آموزشگاه مورد نظری که شما دوره‌های آموزشی را پشت سر گذاشتید از سطح کیفی خوبی برخوردار نبوده است. یک آموزشگاه خوب تعمیرات موبایل باید به گونه‌ای به کارآموز خود آموزش دهد که فراگیر در پایان دوره بتواند ساده‌ترین گوشی‌ها را بعد از عیب یابی تعمیر کند. مدرس آموزشگاه بسیار مهم است. حتما زمانی که وارد آموزشگاه می‌شوید میزان تحصیلات مدرس آموزشگاه را جویا شوید؛ در کنار تجربه، میزان تحصیلات مدرس هم اهمیت بالایی دارد. اگر استاد شما تحصیلات دانشگاهی مرتبط با این زمینه را ندارد پیشنهاد میکنیم هیچگاه شرکت در دوره آموزشی را قبول نکنید.
*حمایت آموزشگاه برای آینده بهتر شما:
همانطور که در مقاله چگونه با هزینه کم تعمیرکار موبایل شوم؟ بیان شد شما باید به آموزشگاهی مراجعه کنید که در پایان دوره آموزشی شما را به حال خود رها نکند و با ایجاد امکان یک فرصت شغلی مناسب شما را به درآمد خوبی برساند. اگر شما از همان ابتدا بدانید به آموزشگاهی گام برداشتید که برای دغدغه اصلی شما برنامه ریزی کرده است شما با خیال راحت تری دوره‌های آموزشی خود را پشت سر می‌گذارید. آموزشگاه حرفه‌ای که از همان ابتدا همانند یک دانشجو با شما برخورد می‌کند و بعد از فارغ التحصیلی برای شما درآمدزایی هم طرح ریزی کرده است، می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب باشد.

آموزشگاه موبایل دکُی که زیر نظر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های آموزشی تئوری ، نرم افزار و سخت افزار و سه دوره آموزشی ارتباط با مشتری ، کارورزی ، تعمیرات موبایل در محل ، و در نهایت با شرکت در آزمون نهایی  و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید. به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد تایید این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند.
شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست. آموزشگاه موبایل دُکی فقط آموزش تعمیرات موبایل را انجام می‌دهد و در تلاش است در فضایی کاملا متفاوت برای تعمیرات موبایل کالج آموزشی برای تعمیرکاران در نظر بگیرد که بتوانند با علم و دانش به روز به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند. آموزشگاه تعمیرات موبایل در تلاش است، فضایی را برای شما در نظر بگیرد که  بعد از اتمام دوره‌های آموزشی تعمیرات موبایل از اعتماد به نفس لازم برخوردار شوید که بتوانید در محل تعمیرات انجام دهید.
آموزشگاه موبایل دکی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیران خود در نظر گرفته است که ۱۷ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود. 

نکته مهم : فراموش نکنید؛ شما برای آموزشگاه موبایل دکی یک نیروی انسانی محسوب می‌شوید که پرورش و رشد شما سبب پیشرفت بیشتر سیستم دیجی دکی می‌شود.

بعد از مطالعه این مقاله اگر  شما علاقمند به آموزش تعمیرات در موبایل دکی شدید می‌توانید با آموزشگاه  تماس بگیرید یا با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.