علت خاموشی ناگهانی موبایل!

. | Android, ios, آموزش, سخت افزار

به گزارش موبایل دکُی، احتمالا برای شما این اتفاق افتاده که گوشی همراه شما در هنگام کار با آن خاموش شود و این موضوع برای شما بسیار ناراحت کننده است. خاموشی ناگهانی گوشی همراه امکان دارد به دلیل مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم اگر موبایل شما به دلیل مشکلات نرم افزاری خاموش شود چگونه آن را مجددا روشن کنید یا از خاموشی ناگهانی آن جلوگیری کنید.
اگر هم موبایل شما به دلیل مشکلات سخت افزاری خاموش شد باید به متخصص مراجعه کنید تا مشکلات آن  برطرف شود. لازم به ذکر است که شرکت دیجی دکی که تعمیرات در محل انجام می دهد از کلینک مجهز و تعمیرکاران فوق حرفه ای مرکزی و شعب مختلف در سطح تهران برخوردار است که می تواند در کوتاه ترین زمان مشکلات شما را برطرف کنند.
همانطور که در ابتدا گفته شد امکان دارد گوشی شما به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد که شما به سادگی میتوانید مشکلات موجود تلفن همراه خود را برطرف کنید. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه با رفع مشکلات نرم افزاری از خاموش شدن ناگهانی گوشی رهایی دهیم.
*خرابی باتری:
یکی از اصلی‌ترین و شایع‌ترین نوع خاموشی ناگهانی تلفن همراه خرابی باتری است. قبل از اینکه باتری گوشی را تعویض نمایید، باید ابتدا به این مورد توجه داشته باشید، که ممکن است در اثر ضربه باتری از محل قرار گیری خود، مقداری فاصله گرفته باشد یا اتصالات آن به درستی برقرار نشده باشد. این موضوع می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی گوشی شود. اگر گوشی شما با خوردن ضربه یا تکان دادن ناگهانی، خاموش می شود، امکان دارد که اتصال باتری آن دچار مشکل شده است؛ نکته قابل توجه این است که دراکثر گوشی‌های هوشمند امروزی، باتری‌های گوشی دیگر به مانند سابق قابل جدا شدن و تعویض نبوده و برای این منظور لازم است که آن را به یک متخصص نشان دهید.

*نصب آنتی ویروس برای جلوگیری از خاموشی ناگهانی
گوشی کمک بسیاری می‌کند. ممکن است خاموشی ناگهانی موبایل شما به دلیل وجود ویروس یا بد افزار باشد.
اگر در هنگام کار با گوشی خاموش و روشن شد، شما به سرعت بدافزاری که در گوشی وجود دارد را پاک کنید یا آنتی ویروس خوبی را نصب کنید تا مشکلات نرم افزاری گوشی شما به سرعت برطرف شود.
*بازگردانی به تنظیمات کارخانه:
اگر روش‌های بالا به شما کمکی نکرد، تنها راه‌حلی که شما می توانید انجام دهید تنظیمات کارخانه ای است. با این روش تمامی اطلاعات موجود در گوشی شما پاک می شود. اگر مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شما، نرم افزاری باشد، با بازگشت به تنظیمات کارخانه، به احتمال بسیار زیاد برطرف می‌شود.
اگر روش‌های موجود در این مقاله به شما کمک نکرد، مشکل شما سخت افزاری است و باید به متخصص نشان دهید. شرکت دیجی دکی که تعمیرات در محل انجام می دهد می‌تواند در کوتاه ترین زمان مشکل شما را برطرف کند. با مطالعه این مقاله علاقمند به آموزش تعمیرات موبایل شدید می توانید در آموزشگاه تعمیرات موبایل دکُی ثبت نام کنید و با حضور در دوره های تخصصی تعمیرات موبایل در آینده به عنوان تعمیرکار برای شرکت دیجی دکی کار کنید.
آموزشگاه موبایل دکی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیران خود در نظر گرفته است که ۱۷ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود.

بعد از مطالعه این مقاله اگر  شما علاقمند به آموزش تعمیرات در موبایل دکی شدید می‌توانید با آموزشگاه  تماس بگیرید یا با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.