آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

. | آموزش, آموزشگاه تعمیرات موبایل, مقالات

آموزشگاه موبایل دکُی که زیر نظر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های آموزشی تئوری ، نرم افزار و سخت افزار و سه دوره آموزشی ارتباط با مشتری ، کارورزی ، تعمیرات موبایل در محل  و در نهایت با شرکت در آزمون نهایی  و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید. به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد تایید این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند.
شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست. آموزشگاه موبایل دُکی فقط آموزش تعمیرات موبایل را انجام می‌دهد و در تلاش است در فضایی کاملا متفاوت برای تعمیرات موبایل کالج آموزشی برای تعمیرکاران در نظر بگیرد که بتوانند با علم و دانش به روز به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند. آموزشگاه تعمیرات موبایل در تلاش است، فضایی را برای شما در نظر بگیرد که  بعد از اتمام دوره‌های آموزشی تعمیرات موبایل از اعتماد به نفس لازم برخوردار شوید که بتوانید در محل تعمیرات انجام دهید.
آموزشگاه موبایل دکی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیرانخود در نظر گرفته است که ۱۷ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود.
یک آموزشگاه خوب می تواند کارآموزان خود را بعد از اتمام آموزش تعمیرات موبایل حمایت کند. آموزشگاه موبایل دکُی که زیر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های  آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در آزمون نهایی شرکت کنند و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی می توانند به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید.
به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد نظر این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند. شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست.

نکته مهمی که برای آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی مهم است  که تعمیرات موبایل را به شکل تخصصی تدریس می‌کند. حضور در آموزشگاه‌هایی که چندین آموزش تعمیرات انجام می‌دهند قطعا از فضای کلاس‌های نرم افزار و سخت افزار حتی تئوری خوبی هم برخوردار نیستند و نمی توانند به صورت تخصصی آموزش تعمیرات موبایل را انجام دهند. آموزشگاه موبایل دُکی فقط آموزش تعمیرات موبایل را انجام می‌دهد و در تلاش است در فضایی کاملا آموزشی برای تعمیرات موبایل دانشکده کوچکی برای تعمیرکاران در نظر بگیرد که بتوانند با علم و دانش به روز به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند.

بعد از مطالعه این مقاله اگر  شما علاقمند به آموزش تعمیرات در موبایل دکی شدید می‌توانید با آموزشگاه  تماس بگیرید یا با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید. 

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.