بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

. | آموزش, آموزشگاه تعمیرات موبایل, مقالات

به گزارش موبایل دکُی، احتمالا شما برای آموزش تعمیرات موبایل مطالعات بسیاری انجام داده اید و ۹۰ درصد افرادی که شغل تعمیرات موبایل را انتخاب می‌کنند، به دلیل بازار پر درآمد این حرفه خدماتی است. علاوه بر علم شما باید از تجربه هم برخوردار باشید. همانگونه که در مقاله‌های موبایل دکی تاکید شده که انتخاب یک آموزشگاه برای شما بسیار مهم است، باید آموزشگاه مربوطه شرایط شغلی شما را هم فراهم کند. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که بهترین آموزشگاه را برای آموزش تعمیرات موبایل انتخاب کنید و با گذارندن دوره آموزش مناسب به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوید.
آموزشگاه تعمیرات موبایل باید از شرایط بسیار خوب آموزشی برخوردار باشد و به صورت تخصصی فقط به آموزش تعمیرات موبایل بپردازد. پراکنندگی آموزش تعمیرات در یک آموزشگاه شما را دچار چالش می‌کند زیرا فضای آموزشی در گام نخست بسیار مهم است و باید به آن توجه جدی شود. بسیاری از آموزشگاه‌های تعمیراتی هستند که در کنار آموزش تعمیرات موبایل به آموزش سایر تعمیرات اعم از یخچال، تلویزیون، کامیپوتر و .. پرداخته اند که این گونه آموزشگاه‌ها از فضای آموزشی مناسبی برخوردار نیستند و شما به خوبی نمی‌توانید به مطالبی که استاد در کلاس بیان می‌کند؛ تمرکز کنید. آموزشگاهی را انتخاب کنید که تنها آموزش تعمیرات موبایل انجام می‌دهد و از استادان مجرب و تحصیل کرده‌ای هم برخوردار باشد.
نقش استاد در روند آموزش شما بسیار مهم است. باید به آموزشگاهی مراجعه کنید که از استاد تحصیل کرده مرتبط با رشته الکترونیک برخوردار باشد که تجربه تعمیرات موبایل هم داشته باشد. آموزشگاه‌هایی هم وجود دارند که از استادانی استفاده می‌کنند که فقط به صورت تئوری می‌توانند فراگیران را آموزش دهند در صورتی که تجربه استاد باعث می‌شود که شما علاوه از استفاده علم استاد از تجربه کاری وی هم نهایت استفاده را ببرید، فراموش نکنید زمانی که به آموزشگاه تعمیرات موبایل رفتید در کنار تمامی سوال‌هایی که دارید از میزان تحصیلات و تحربه استاد مربوطه خود هم سوال کنید و مسئول ثبت نام آموزشگاه هم باید به تمامی سوالات شما پاسخ دهد.
همانطور که در مقالات گذشته موبایل دکی هم گفته شد از مسئول ثبت نام آموزشگاه بخواهید که فضای آموزشی را به شما نشان دهد این حق شما هست که بدانید در چه محیطی با چه امکاناتی قرار است که تعمیرات موبایل را آموزش ببینید. باید هر دوره‌ای که آموزشگاه برای شما در نظر گرفته است باهم متفاوت باشند زیرا فضای هر دوره متناسب هر دوره به شما کمک می‌کند که در فضاهای متفاوت به تمرکز لازم برسید و اشتیاق دوره های خود را بگذرانید.

آموزشگاه موبایل دکُی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیرانخود در نظر گرفته است که ۱۷ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود.
یک آموزشگاه خوب می تواند کارآموزان خود را بعد از اتمام آموزش تعمیرات موبایل حمایت کند. آموزشگاه موبایل دکُی که زیر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های  آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در آزمون نهایی شرکت کنند و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی می توانند به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید.
به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد نظر این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند. شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست.

برای آموزش در آموزشگاه موبایل دکی شما در گام نخست می‌توانید نام آموزشگاه ر ا در نت سرچ کنید و با تماس آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی از زمان برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید. در ضمن با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.