آموزشگاه تعمیرات موبایل در سیمای ملی!

. | تیر ۱۱, ۱۳۹۸

به گزارش موبایل دکی،تیم مستند شبکه هفت صدا و سیما با حضور در آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی از نحوه آموزش و روند اشتغال کارآموزان فیلمبرداری کرد و این برنامه با موضوع از شبکه سراسری هفت پخش شد.
در این برنامه ابتدا مدرس آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی درباره نحوی تدریس و آموزش در این آموزشگاه توضیحاتی را ارائه کرد تا علاقمندان به آموزش تعمیرات موبایل با روند آموزش آشنا شوند. در ادامه یکی از کارآموزان که یک سال از زمان فارغ‌التحصیلی‌اش می‌گذشت و در شرکت دیجی دکی به عنوان تعمیرکار به فالیت مشغول است درباره بازار پر رونق تعمیرات موبایل با عوامل صدا و سیما گفتگو کرد. همچنین مسئول آموزشگاه تعمیرات موبایل درباره نحوه آموزش و جذب نیروی انسانی صحبت کرد. یکی از کارآموزان هم درباره نحوه آموزش در این آموزشگاه و علاقمندی‌اش به تعمیرات موبایل با عوامل صدا و سیما گفتگو کرد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل در موبایل دکی سه دوره است که دوره نخست تئوری، نرم افزار و سهت افزار است. شما این سه دوره را در مدت ۸۴ ساعت پشت سر خواهید گذاشت که حدود ۲۰ ساعت هم دوره کارورزی خواهید داشت که این فرصت استثنایی است که آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در اختیار کارآموزان خود قرار داده است. آموزشگاه موبایل دکی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیران خود در نظر گرفته است که ۲۰ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود.
آموزشگاه موبایل دکُی که زیر نظر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های آموزشی تئوری ، نرم افزار و سخت افزار و سه دوره آموزشی ارتباط با مشتری ، کارورزی ، تعمیرات موبایل در محل ، و در نهایت با شرکت در آزمون نهایی  و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید. به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد تایید این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند.

موبایل دکُی که زیر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های  آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در آزمون نهایی شرکت کنند و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی می توانند به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید.
به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد نظر این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند. شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست.

شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.