هزینه کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل

. | تیر ۱۸, ۱۳۹۸ | آموزش, آموزشگاه تعمیرات موبایل, مقالات

به گزارش موبایل دکی، برای آنکه شما به یک تعمیرکار حرفه‌ای در تعمیرات موبایل تبدیل شوید نیاز نیست هزینه زیادی را پرداخت کنید و با حضور در کلاس‌های مختلف اندروید، آیفون و تبلت خود را درگیر مباحثی کنید که در بلند مدت به دلیل حجم مطالب مختلف حس سرگردمی داشته باشید. برای افرادی که مبتدی هستند و اطلاعات بسیار کمی نسبت به مباحث تعمیرات موبایل دارند باید در گام نخست به آموزشگاه‌هایی مراجعه کنند که همه مباحث تعمیرات موبایل و تبلت را به صورت کلی بیان می‌کند. در این مقاله شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه از مبتدی به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوید.
برای آموزش تعمیرات موبایل باید بسیار صبور باشید زیرا عجله در یادگیری باعث می‌شود، مباحثی که استاد در کلاس به شما آموزش می‌دهد را به خوبی یادنگیرد و دچار سردرگمی شوید. عجله در یادگیری روند آموزش را مختل می‌کند. صبوریت در آموزش باعث می‌شود که شما با فکر بازتری مطالب مربوط به تعمیرات موبایل را فرا گیرید. شما زمانی که به کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی می‌روید انتظار ندارید در ترم یک و دو در مکالمه زبان مهارت لازم را کسب کنید، در تعمیرات موبایل هم بعد از گذراندن کلاس های تئوری و نرم افزار این انتظار را نداشته باشید که به یک تعمیرکار موبایل تبدیل شوید تمامی مباحث تعمیرات موبایل در کلاس‌های آموزشی گفته می‌شود بعد از فراگیری نیاز مبرم است شما به مدت یک سال تجربه کسب کنید تا یک تعمیرکار موبایل شوید. برای پیشرفت در حرفه تعمیرات موبایل بعد از یک سال نیاز مبرم دارید در کلاس های پیشرفته هم حضور پیدا کنید. مباحث تعمیرات موبایل بسیار گسترده هستند و شما بر این خیال نباشید که حضور در کلاس‌های آموزشی  تعمیرات موبایل کافی است؛ بلکه با تجربه‌ترین فرد در تعمیرات موبایل هم باشید زمانی که در کلاس‌های پیشرفته اعم از اندروید و آیفون حضور پیدا کنید به این نتیجه می رسید که چیزی از تعمیرات موبایل نمی‌دانید!

هرگز در بحث تعمیرات موبایل مغرور نباشید. غرور آفت بزرگی است که حتی تعدادی از تعمیرکاران ساده  بعد از تعویض تاچ و ال سی دی احساس می‌کنند حرفه ای شده‌اند اما این را بدانید که تعمیرکار حرفه‌ای تعمیرات موبایل وجود ندارد پس اگر در کلاس تعمیرات موبایل حضور پیدا کردید و حس کردید چیزی یاد نگرفته‌اید هرگز نا امید نباشید زیرا مباحث تعمیرات موبایل نیاز به صبر و حوصله بسیاری دارد. شما در زمان تعمیرات موبایل روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر خواهید گذاشت، گاهی باید ضررها را به جان بخرید تا به یک تعمیرکار شجاع تبدیل شوید. هرگز برای باز کردن گوشی و تعمیر آن ترسی نداشته باشید بلکه شجاعت و اعتماد به نفس شما سبب می‌شود تا در آینده به تعمیرکاری تبدیل شوید که همه شما را با انگشت نشان خواهند داد.
در گام نخست هزینه بالایی برای کلاس‌ها انجام ندهید. سراغ آموزشگاه‌هایی هم نروید که به صورت جداگانه مطالب را به شما آموزش دهند. در ابتدا شما باید مطالب کلی از تعمیرات موبایل را فرا گیرید. اگر بخواهید در ابتدا کلاس‌های جداگانه اندروید، آیفون و تبلت را حضور پیدا کنید، بیشتر سر درگم می‌شوید. بهترین راه این است شما به آموزشگاهی بروید که در مباحث کلی تعمیرات موبایل را آموزش دهد. شما بعد از یادگیری مباحث کلی تعمیرات موبایل همه برندها و تبلت، باید حدود یک سال به عنوان شاگرد یا تعویض کار کسب تجربه کنید و بعد از آن می‌توانید در کلاس‌های پیشرفته شرکت کنید و سطح علمی خود را ارتقا دهید.


حتما بخوانید
آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل دکی که زیر نظر دیجی دکی (شرکت تعمیرات موبایل در محل) فعالیت می‌کند نقش تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارد که در تلاش است فراگیران آموزشگاه را به تعمیرکاری تبدیل کند که در محل بتوانند بدون دغدغه‌ای تعمیرات موبایل انجام دهند. هزینه کلاس‌های این آموزشگاه به دلیل پرورش نیروی انسانی نسبت به آموزشگاه‌های دیگر ارزان‌تر است. این آموزشگاه در تلاش است که به دلیل افزایش تقاضای شرکت دیجی دکی تعمیرکاران مورد نیاز شرکت را تامین کند. دوره کلاس‌های آموزشگاه موبایل دکی سه دوره است که شامل کلاس های تئوری، نزم افزار و سخت افزار می‌باشد.

 

نکته مهم : فراموش نکیند افراد برتر هر دوره بورس شرکت دیجی دُکی می شوند و به صورت مستقیم وارد مجموعه دیجی دُکی خواهند شد.

آموزشگاه موبایل دکی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیران خود در نظر گرفته است که ۱۷ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود. بعد از مطالعه این مقاله اگر  شما علاقمند به آموزش تعمیرات در موبایل دکی شدید می‌توانید با آموزشگاه  تماس بگیرید یا با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.