آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل

. | آموزش, آموزشگاه تعمیرات موبایل, مقالات

به گزارش موبایل دکی، آموزشگاه تعمیرات موبایل باید از شرایط بسیار خوب آموزشی برخوردار باشد و به صورت تخصصی فقط به آموزش تعمیرات موبایل بپردازد. پراکنندگی آموزش تعمیرات در یک آموزشگاه شما را دچار چالش می‌کند زیرا فضای آموزشی در گام نخست بسیار مهم است و باید به آن توجه جدی شود. بسیاری از آموزشگاه‌های تعمیراتی هستند که در کنار آموزش تعمیرات موبایل به آموزش سایر تعمیرات اعم از یخچال، تلویزیون، کامیپوتر و .. پرداخته اند که این گونه آموزشگاه‌ها از فضای آموزشی مناسبی برخوردار نیستند و شما به خوبی نمی‌توانید به مطالبی که استاد در کلاس بیان می‌کند؛ تمرکز کنید. آموزشگاهی را انتخاب کنید که تنها آموزش تعمیرات موبایل انجام می‌دهد و از استادان مجرب و تحصیل کرده‌ای هم برخوردار باشد.
نقش استاد در روند آموزش شما بسیار مهم است. باید به آموزشگاهی مراجعه کنید که از استاد تحصیل کرده مرتبط با رشته الکترونیک برخوردار باشد که تجربه تعمیرات موبایل هم داشته باشد. آموزشگاه‌هایی هم وجود دارند که از استادانی استفاده می‌کنند که فقط به صورت تئوری می‌توانند فراگیران را آموزش دهند در صورتی که تجربه استاد باعث می‌شود که شما علاوه از استفاده علم استاد از تجربه کاری وی هم نهایت استفاده را ببرید، فراموش نکنید زمانی که به آموزشگاه تعمیرات موبایل رفتید در کنار تمامی سوال‌هایی که دارید از میزان تحصیلات و تحربه استاد مربوطه خود هم سوال کنید و مسئول ثبت نام آموزشگاه هم باید به تمامی سوالات شما پاسخ دهد.
شما برای آموزش تعمیرات موبایل اولین اقدامی که انجام میدهید به سراغ اینترنت می روید تا با کمک دولت الکترونیک، پاسخ سوالات خود را کشف کنید. شما در هنگام جستجو در اینترنت باید هوشیار باشید که آموزشگاهی را انتخاب می کنید به واقعیت نزدیک باشد. بسیاری از آموزشگاها برای جذب فراگیر و رسیدن به درآمد مورد نیاز مدرک‌های مختلف از کشورهای اروپایی و آسیایی در سایت مورد نظر منتشر می کنند و به مراجعه کنندگان هیجان کاذب می دهند تا با ثبت نام به درآمد مورد نیاز برسند. شما به عنوان فراگیر در گام نخست باید هیجانات خود را برای آموزش تعمیرات موبایل کنترل کنید و با هوشیاری کامل آموزشگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
آموزشگاه تعمیرات موبایل باید به صورت تخصصی همانند دانشکده ای کوچک به آموزش تعمیرات موبایل بپردازد و به صورت تخصصی فقط آموزش تعمیرات موبایل را انجام دهد. همانطور که در مقاله های گذشته هم اعلام شد، فضای آموزشی بسیار مهم است. شما به عنوان فردی که آموزش می بینید باید در فضای آموزشی مناسبی قرار بگیرد تا بتوانید در شرایط مناسبی آموزش مورد نظر را فرا بگیرید. برای ثبت نام، شما بر این تصور نباشید که آموزشگاهی که هزینه بیشتری از شما دریافت می‌کند قطعا بهترین آموزش را ارائه می‌دهد. در این زمینه شما باید بسیار هوشیار باشید زیرا بسیاری از آموزشگاه‌ها هستند که فقط به دنبال رسیدن سود مورد نیاز هستند.
باید آموزشگاه مورد نظر علاوه بر افزایش کیفیت، فراگیر خود را هم حمایت کنید. نقش استاد در روند آموزش شما بسیار مهم است. باید به آموزشگاهی مراجعه کنید که از استاد تحصیل کرده مرتبط با رشته الکترونیک برخوردار باشد که تجربه تعمیرات موبایل هم داشته باشد. آموزشگاه‌هایی هم وجود دارند که از استادانی استفاده می‌کنند که فقط به صورت تئوری می‌توانند فراگیران را آموزش دهند در صورتی که تجربه استاد باعث می‌شود که شما علاوه از استفاده علم استاد از تجربه کاری وی هم نهایت استفاده را ببرید، فراموش نکنید زمانی که به آموزشگاه تعمیرات موبایل رفتید در کنار تمامی سوال‌هایی که دارید از میزان تحصیلات و تحربه استاد مربوطه خود هم سوال کنید و مسئول ثبت نام آموزشگاه هم باید به تمامی سوالات شما پاسخ دهد.


حتما بخوانید : بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

آموزشگاه موبایل دکُی که زیر نظر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های آموزشی تئوری ، نرم افزار و سخت افزار و سه دوره آموزشی ارتباط با مشتری ، کارورزی ، تعمیرات موبایل در محل  و در نهایت با شرکت در آزمون نهایی  و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید. به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد تایید این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند.
شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست. آموزشگاه موبایل دُکی فقط آموزش تعمیرات موبایل را انجام می‌دهد و در تلاش است در فضایی کاملا متفاوت برای تعمیرات موبایل کالج آموزشی برای تعمیرکاران در نظر بگیرد که بتوانند با علم و دانش به روز به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند. آموزشگاه تعمیرات موبایل در تلاش است، فضایی را برای شما در نظر بگیرد که  بعد از اتمام دوره‌های آموزشی تعمیرات موبایل از اعتماد به نفس لازم برخوردار شوید که بتوانید در محل تعمیرات انجام دهید.
آموزشگاه موبایل دکی به مدت ۸۴ ساعت دوره‌های آموزشی خود را برپا می‌کند که این دوره‌ها شامل دوره تئوری(۱۸ ساعت)، دوره نرم‌افزار(۱۲ ساعت) و دوره سخت افزار(۵۴ ساعت) است. آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی شرایطی ویژه برای فراگیرانخود در نظر گرفته است که ۱۷ ساعت از ۵۴ ساعت دوره سخت افزار، افراد می‌توانند در شعب مختلف دیجی دکی حضور پیدا کنند و ارتباط با مشتری را آموزش ببیندد. همچنین ۴ ساعت فن بیان و ارتباطات هم به صورت تئوری به فراگیران پیش از آغاز کار آموزش داده می‌شود.
یک آموزشگاه خوب می تواند کارآموزان خود را بعد از اتمام آموزش تعمیرات موبایل حمایت کند. آموزشگاه موبایل دکُی که زیر مجموعه دیجی دُکی (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های  آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در آزمون نهایی شرکت کنند و با تایید مسئولان فنی دیجی دُکی می توانند به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید.
به دلیل ازدحام تقاضاهای دیجی دُکی و نبود تعمیرکار مورد نظر این شرکت،مسئولان دیجی دُکی در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند. شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست.
بعد از مطالعه این مقاله اگر  شما هم علاقمند به آموزش تعمیرات موبایل هستید می‌توانید با آموزشگاه تعمیرات موبایل دکُی تماس بگیرید یا با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت دیجی دُکی مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی دیجی دُکی به درآمدزایی بپردازید.برای حضور در کلاس‌های تعمیرات موبایل دکُی نیاز است که شما بعد از درج نام و نام خانوادگی، شماره تماس خود را هم ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان مجرب موبایل دکی با شما تماس بگیرند و بعد از مشاوره‌های لازم کلاس‌ها را بر اساس زمان شما برنامه‌ریزی کنند.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.