آموزش تعمیرات موبایل به صورت تخصصی در البان

. | آموزش, آموزشگاه تعمیرات موبایل, مقالات

به گزارش موبایل دکی، امروزه به دلیل اهمیت موبایل در زندگی، آموزش تعمیرات موبایل هم نقش مهمی در جامعه ایفا می‌کند.باتوجه به عصر ارتباطات و پیچیدگی زندگی مدرن، افراد جامعه در تلاش هستند از اوقات فراغت خود استفاده کنند.وقت طلا است و برای آن باید ارزش بسیاری قائل شد. امروزه گوشی‌های همراه یکی از کاربردی‌ترین کالاهایی است که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرد. به جرات می‌توان گفت که گوشی‌های همراه ۹۹ درصد از مشاغل در جهان را پوشش می‌دهند به همین دلیل نمی‌توان نقش گوشی‌های همراه را در زندگی روزمره نادیده گرفت. گوشی‌های همراه از وسایل بسیار شخصی هستند که خرابی آنها زندگی افراد را مختل می کند.
البته فایل‌های شخصی که در گوشی‌های همراه وجود دارد در صورت خرابی، افراد علاقمند هستند که تعمیرات و رفع مشکلات موجود در حضور خودشان انجام شود و یا افراد به دلیل دغدغه‌های شغلی و زندگی شخصی فرصت کافی را پیدا نمی‌کنند تا مغازه تعمیراتی مورد اعتماد را پیدا کنند و گوشی‌های خود را در یک بازده زمانی تعمیر کنند. البته افراد گاهی به دلیل گرانی هزینه‌‍‌ تعمیرات، سختی‌ها را تحمل می‌کنند و از گوشی های خراب خود تا حد توان استفاده می‌کنند. شرکت تعمیرات موبایل البان همه تلاش خود را به کار برد تا مسیر تعمیرات را برای افراد جامعه راحت کند. شاید در ابتدا به شما بگویند که تعمیرات موبایل در محل هم انجام می شود برای شما امری غیرعادی و بحث برانگیز باشد اما این شرکت جوان و پویا مسیرها را طی کرد تا شما در یک بازده زمانی بسیار کوتاه شاهد تعمیر گوشی‌های همراه خود باشید.
البان( دیجی دکی سابق) شرکت تعمیرات موبایل در محل است که در هر زمان و مکانی که شما بخواهید گوشی‌های شما را تعمیر می‌کند. در یک فرایند بسیار ساده شما وارد سایت البان می‌شوید و ابتدا برند، مدل گوشی، مشکل گوشی، نام و نام خانوادگی، شماره تماس و منطقه‌ای که قرار است گوشی شما تعمیر شود را انتخاب می‌کنید و منتظر می‌مانید تا کمتر از ۴۵ دقیقه بعد تکنسین‌های البان با شما تماس بگیرند.
تکنسین‌های البان در تماس از شما می‌خواهند که ابتدا مدل گوشی خود را بیان کنید و بعد از بیان مشکلات تشخیص می‌دهند که این کار در محل انجام می‌شود یا خیر؟ شاید شما انتظار داشته باشید که همه تعمیرات در محل انجام شود. شرکت تعمیرات موبایل البان همه تلاش خود را به کار می‌برد که در حد توان اکثر تعمیرات خود را در محل انجام دهد اما برخی از تعمیرات نیاز به لوازم خاص دارد که باید در کلینیک‌های شرکت البان که در سراسر تهران وجود دارند بررسی شوند. شرکت البان؛ تعویض تاچ و ال سی دی، تعویض باتری، تعویض برخی سوکت شارژ‌های آیفون‌ها، سرویس کامل گوشی‌ها در محل انجام می‌دهد. اما خاموشی گوشی، نفوذ آب، هارد، انواع آی‌ سی و…. به دلیل نیاز به ابزارهای خاص باید در کلینک‌های البان بررسی می‌شود و بعد از اعلام هزینه در صورت تایید شما با یک ماه گارانتی تعمیرات انجام می‌گردد. شرکت البان برای رضایت مشتری قطعه‌هایی که برای کاربران خود انجام می‌دهد با ارائه فاکتور به مدت یک ماه گارانتی می‌کند تا در صورت مشکل تکنسین‌های البان در کوتاه ترین زمان مشکل کاربر مورد نظر را برطرف کنند. در ضمن این شرکت در تلاش است که با تربیت نیروی انسانی بتواند تعمیرکاران فوق حرفه‌ای را در اختیار بگیرد.
تعمیرات موبایل
یک آموزشگاه خوب می تواند کارآموزان خود را بعد از اتمام آموزش تعمیرات موبایل حمایت کند. آموزشگاه موبایل دکُی که زیر مجموعه البان (تعمیرات در محل) فعالیت می‌کند، شرایط استثنایی را برای کارآموزان خود ترتیب داده است که افراد می‌توانند با حضور در سه دوره کلاس‌های  آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی در آزمون نهایی شرکت کنند و با تایید مسئولان فنی البان می توانند به عنوان تعمیرکار برای این شرکت کار کنند و به درآمد مورد نظر خود برسند. شما زمانی که به عنوان تعمیرکار از آموزشگاهی فارغ‌التحصیل می شوید باید هزینه هنگفتی بابت اجاره مغازه و خرید تجهیزات انجام دهید اما با کسب نمره قبولی و حضور در شرکت دیجی دُکی شما هزینه خاصی بابت کرایه مغازه و هزینه های جانبی نمی‌دهید و به راحتی به درآمد مورد نیاز می‌رسید. به دلیل ازدحام تقاضاهای البان و نبود تعمیرکار مورد نظر این شرکت،مسئولان البان در نظر گرفتند با استفاده از نیروهای آموزشگاه موبایل دُکی کیفیت و سرعت سرویس دهی خود را افزایش دهند. شاید قیمت پایین کلاس‌های موبایل دُکی شما را به این فکر فرو ببرد که چطور ممکن است با این قیمت به تعمیرکار خوبی تبدیل شد و در محل کار تعمیرات هم انجام داد؟ آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی هزینه‌ای که دریافت می‌کند فقط برای هزینه کلاس‌ها می‌باشد و به دنبال درآمد و رسیدن به سود از کلاس‌ها نیست.

برای آموزش در آموزشگاه موبایل دکی شما در گام نخست می‌توانید نام آموزشگاه ر ا در نت سرچ کنید و با تماس آموزشگاه تعمیرات موبایل دکی از زمان برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید. در ضمن با درج نام و شماره تماس خود، منتظر بمانید تا کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و بعد از راهنمایی‌های لازم؛ کلاس‌ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی شود. شما بعد از گذارندن کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی می‌توانید به عنوان تعمیرکار در شرکت البان مشغول به کار شوید و بعد از آموزش بدون دغدغه و هزینه اضافی به عنوان تعمیرکار تعمیرات موبایل زیر نظر پرسنل فنی البان به درآمدزایی بپردازید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت نام کنید.

همین حالا شروع کنید..

هر سوالی که در زمینه کلاس های آموزش تعمیرات موبایل دارید پاسخگوی شما خواهیم بود.

بعد از پیش ثبت نام، کارشناسان موبایل دُکی با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.