تعمیر گوشی  خود را در سامانه هوشمند البان به ما بسپارید

به جرات می توان گفت  بیشترین استفاده در وسایل شخصی را  گوشی های موبایل  به خود اختصاص داده اند !

ما از این دوستان کوچک در هر زمان و هر هر مکان  و در هر موقعیتی استفاده می کنیم.

به همین دلیل است که این ابزارها باید به اندازه کافی محکم و قدرتمند باشند تا حتی سخت ترین شرایط را تحمل کنند.

اما  هر چقدر هم که محکم باشند اسیب پذیرند و بالاخره یک روز با واژه تعمیر گوشی برخورد خواهیم کرد !

یادمان باشد گوشی های تلفن همراه در زمان محدودی کارایی خود را از دست خواهند داد.

هنگامی که این اتفاق می افتد، واقعا عالی میشود که اندک دانشی در مورد چگونگی رفع برخی از مشکالت رایج که برای موبایل خود اتفاق می افتد را داشته باشید.

۱- برسی باتری

باتری ها جز قسمت هایی هستند که اگر از گوشی های موبایل حتی به صورت مداوم استفاده نکنیم بعد از طی چند ماه یا یک سال خراب می شود.

همچنین باید گفت که در بخش تعمیر گوشی تعویض باطری یکی از ساده ترین مشکلات می باشد .

هنگام مراجعه به مراکز تخصصی تعمیر گوشی جهت خرید باتری جدید برای گوشی خود، به یاد داشته باشید تا باتری متناسب با قدرت و پشتیبانی دستگاه گوشی خود تهیه نمایید.

هر گوشی دارای قدرت خاص خود و اندازه باتری خاصی می باشد.

ما توصیه میکنیم قبل از مراجعه به مراکز تعمیر گوشی ابتدا با مشاوره رایگان از طریق سامانه البان اگاهی های لازم را کسب نمایید.

تعمیر گوشی

تعمیر گوشی

۲-تعویض و یا ترمیم صفحه نمایش

وقتی که شما به طور تصادفی تلفن خود را رها میکنید ، ویا به صورت کاملا اتقاقی در جیب پشتتان قرار داده و روی صندلی مینشینید  اولین چیزی که می تواند آسیب ببیند صفحه نمایش آن است!

هنگامی که  ترک ها یا پیکسل های مرده را روی صفحه ببینید، یا شکستگی های به شکل تار انکبوتی و یا حتی وقتی که گوشی شما به یکباره خاموش میشود و شما فقط قادرید صداها را گوش دهید  ممکن است ال سی دی گوشی شما از بین رفته باشد و شما به

تعویض و یا ترمیم صفحه نمایش نیاز داشته باشید.

دقت داشته باشد قبل از تعویض ال سی دی ختما مطمئن باشید که LCD گوشی موبایل شما اسیب دیده است و گلس نشکسته ! چون این دو صفحه با هم متفاوت هستند و بسیاری از افراد سودجو برای اخذ سود بیشتر از مشتریان به مشتری اعلام میکنند که گلس

و ال سی دی تفاوتی ندارد و باید ال هر دو تعویض گردد. بازار تعمیر گوشی متاسفانه به دلیل پیچیدگی در زمینه الکترونیک  بازار اشفته و بغرنجی است ، پس حواستان را جمع کنید تا از شما هزینه های اضافه اخذ نگردد.

درست مثل باتری ها، شما باید صفحه نمایش گوشی خود را دقیقا برابر با مدل گوشی موبایلتان جایگزین نمایید .دقت داشته باشید که بسیاری از مدل های گوشی های موبایل با یکدیگر سازگاری دارند اما حدالمقدور شمابرای تعمیر گوشی و تعویض ال سی دی گوشی خود  از مدل دقیق گوشی موبایلتان  استفاده نمایید.

برای اینکه از صفحه های کار کرده ، گلس چنج و فیک برای گوشی شما استفاده نشود و تعمیر گوشی موبایلتان در مقابل چشمان خودتان و در منزل یا محل کارتان صورت گیرد، با یک درخواست ساده در سامانه البان در کمتر از ۳ ساعت گوشی موبایل خود را

تعمیر نمایید.

تعویض ال سی دی

تعویض ال سی دی

۳- رفع ایرادات برد اصلی

برد اصلی را جایگزین کنید.

تمام اجزاء تلفن همراه مانند دوربین داخلی، بلندگوها ، میکروفون ، ای سی ها ، خازن ها ، دیود ها ، مقاومت ها ، تمامی قطعات الکترونیکی و  دیگر ماژول های مهم برروی مادر برد یا مین برد قرار دارند .

هنگامی که بر روی برد اصلی بخش خاصی از گوشی آسیب دیده یا شکسته شود، و قطعه معیوب در دسترس نباشد یا گیر نیاید جایگزینی مادربرد آن یکی از بهترین راه حل ها است.

هنگام خرید یک مادربرد، به یاد داشته باشید که مدل دقیق را که در حال حاضر بر روی گوشی شما نصب شده است، خریداری کنید تا از مشکلاتی که در اینده برای گوشی پیش خواهد امد جلوگیری شود.

تعمیر گوشی ایفون

تعمیر گوشی ایفون

۴-رفع  اسیب دیدگی تلفن از طریق اب – تعمیر گوشی های اب خورده

اگر تلفن شما در اب افتاد باید به مراکز تعمیر گوشی مراجعه کنید؟

نگران نباشید اگر تلفنتان را در آب افتاد . اگرچه وضعیت ممکن است خیلی بد باشد، اما در واقع ساده است.

ابتدا دستگاه را به سرعت از اب خارج کرده و خاموش کنید و به هیچ وجه به برق وصل نکنید .

سپس موبایل خود را با دقت خشک نمایید.

اکثر تکنسین ها راهکار برنج را پیشنهاد میکنند! اما ایا فایده ای دارد ؟ وبعدا گوشی با مشکل مواجه نمیشود؟

دقت داشته باشد اگر چه با قرار دادن گوشی در برنج رطوبت ان گرفته میشود اما برد شما سولفاته شده و حتما باید با دستگاه اولترا سونیک شستشو شود تا در اینده اسیب بیشتری به برد شما وارد نشود.

اگر گوشی هنگام خاموش شدن گوشی خود را خاموش کرد، سعی نکنید آن را روشن کنید. این کار باعث می شود که گوشی شما کوتاه تر شود.

اب خوردگی و تعمیر گوشی

اب خوردگی و تعمیر گوشی

مرکز تعمیر گوشی البان با کارشناسان مجرب برای ارائه خدمات در محل شما اماده خدمت رسانی هستند.

juldvhj l,fhdg ,  ndpd n;d ,

juldv ‘,ad