معرفی موبایل دکی!

چرا از میان تعداد بسیاری از مراکز آموزش تعمیرات موبایل با شعار های مختلف ، می‌بایست موبایل دُکی را انتخاب کنید!

سوال مهمی که در اینجا می‌خواهیم بدان پاسخ دهیم چرایی و چگونگی شکل گیری موبایل دُکی است!؟

موبایل دُکی ، تیمی جوان از مهندسین باتجربه اِلبان است. البان شرکتی است که برای اولین بار در ایران   تعمیرات موبایل  در محل را  با موفقیت به انجام رسانید و در این زمینه تا کنون ۱۸۰۰۰ درخواست و سرویس موفق را ارائه کرده است (برای مطالعه بیشتر در مورد البان ، لطفا اینجا را ببیند).

مدیریت منابع انسانی البان از سخت گیری خاصی در انتخاب و به کارگیری مهندسین و تکنسین‌های تعمیرات موبایل برخوردار است. طبق آمارهای ارائه شده توسط البان از هر ۴۹ نفر درخواست دهنده پیوستن به شبکه تعمیرکاران البان از سراسر تهران و کرج، تنها یک نفر واجد شرایط می‌باشد ، این یعنی کمتر از ۲% از درخواست دهندگان موفق به پیوستن به البان می شوند.

با بررسی رزومه ها و مصاحبه های انجام شده ، متوجه شدیم که علت اصلی این مشکل، متاسفانه عدم آموزش صحیح  و اصولی است. بسیاری از درخواست دهندگان حتی توانایی پاسخگویی به سوالات ساده  را نداشته و به علت آموزش استاد شاگردی ، و یا آموزش  در مراکز آموزشی غیر حرفه ای ، راه را به بیراهه رفته اند.

چطور یک تکنسین با سه سال سابقه در تعمیرات موبایل توانایی تشخیص دو المان الکترونیکی پرکاربرد را ندارد؟ و متحیر از اینکه او با چه صلاحیتی و چگونه اقدام به تعمیر گوشی مردم کشور عزیزمان می‌کند! و عجیب تر آنکه خود را متخصص فوق حرفه ای این کارمی‌داند ! واژه ای که تنها در تعمیرات موبایل و پزشکی استفاده می‌شود!!!! واژگانی که حتی پزشکان فوق تخصصی کشورمان بعد از ۱۸ سال سختی در آموزش و تجربه کار جدی شاید  به آن درجه از علم برسند!.

وقتی نتایج را مشاهده و تحلیل کردیم ، درک این موضوع که بیشترین نرخ شکایت به اتحادیه ها را تعمیرکاران موبایل شامل می‌شوند برایمان سخت نبود!

این تجربیات و مشاهدات در البان ما را بر آن داشت با حمایت شرکت البان، موبایل دُکی را با هدف آموزش نیروی انسانی ماهر در دوبعد تخصص در کار و رفتار حرفه ای با مشتری ایجاد کنیم. ما می خواهیم دانشجویانی تربیت کنیم که هم در کار خود تخصص داشته باشند و هم در کار خود برجسته باشند.

موبایل دُکی

موبایل دُکی

تصمیم گرفتیم از البان جدا شویم و خود آموزشگاهی کوچک اما حرفه ای بر پایه تجربیات خود ایجاد کنیم که در حد توانمان ،آنچه باور داریم و می‌ دانیم درست است اجرا کنیم. خوشحالیم که این تصمیم با حمایت بسیار قدرتمند البان همراه شد و در عرض کمتر از ۳ ماه بر پایه تجربیات بسیار غنی، موبایل دُکی را ایجاد کردیم.

ماموریت موبایل دُکی تربیت تعمیرکارانی  است که در کنار تخصص و ذهن پویا، عاشق کار و رشته خود باشند ، تخصص، مهارت و سلامت در رفتار کاری را حفظ و کسب و کار موفق خود را مستقل شکل دهند.

با هماهنگی های انجام شده ، تمامی افراد حائز شرایط، بعد از فارغ التحصیلی از موبایل دُکی ، به صورت مستقیم در البان مشغول به کار خواهند شد.

اگر سوالی دارید ، خوشحال می‌شویم به صورت حضوری به دیدن ما بیایید و یا به صورت غیر حضوری پاسخگوی آن باشیم. ما همیشه پذیرا و پاسخگوی شما خواهیم بود.